Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (0)
| ASK Soli Deo

Kurs ABC Lectio divina

20 - 22 lutego 2009 | Serwis duchowy.pl zaprasza na pierwszy "Kurs ABC Lectio divina" w Warszawie, który rozpocznie się 20 lutego i potrwa do niedzieli włącznie w Domu Rekolekcyjno-Wypoczynkowym przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie.

Lectio divina to prosta i bardzo praktyczna Droga Życia duchowego. Nie jest ona zarezerwowana dla elit czy wybranych, ale dotyczy każdego chrześcijanina i całego Kościoła, ponieważ Słowo Boże skierowane jest do wszystkich ludzi bez wyjątku. To moment osobistego Spotkania z Bogiem. To przeżywanie własnego Życia pojmowanego jako „obrócenie w czyn” usłyszanego, pogłębionego i przemodlonego słowa, na które się odpowiada w codziennych działaniach podejmowanych w obecności Boga.

Zapisy przyjmujemy telefonicznie: 022/ 393 49 48 lub e:mailowo: [Ochrona antyspamowa adresów e-mail. Włącz javascript, aby zobaczyć adres] Koszt udziału w kursie wraz z wyżywieniem i noclegami: 140 PLN. Kurs poprowadzi: ks. Andrzej Sikorski, redaktor naczelny serwisu i duszpasterz akademicki w Kościele akademickim św. Anny w Warszawie. Zapraszamy serdecznie!