Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (2)
| ASK Soli Deo
Zulueta.jpg

Dyrektor zarządzający CitizenGO, Álvaro Zulueta na UW

Álvaro Zulueta opowie o zagrożeniach dla małżeństwa i rodziny we współczesnym świecie oraz przedstawi, jak skutecznie bronić się przed nimi oraz działać na rzecz dobrych wartości. Podzieli się też historią własnego życia i wyjaśni, dlaczego zrezygnował z atrakcyjnego stanowiska w wielkiej firmie po to, aby prowadzić profesjonalną działalność społeczną na rzecz małżeństwa, rodziny, życia, wolności religijnej , wolności sumienia i mądrego wychowania.

Kiedy? 15 stycznia 2015 r. (czwartek), godz. 18.30. Gdzie? Uniwersytet Warszawski, Auditorium Maximum, Aula A

Przyjdź i daj się zainspirować!

Zapraszamy na jedyne w Polsce spotkanie z dyrektorem zarządzającym strukturami CitizenGO - międzynarodowej organizacji, łączącej 2 miliony aktywnych osób (w tym 307 tysięcy Polaków).

Álvaro Zulueta – dyrektor zarządzający CitizenGO, wieloletni manager projektów i ryzyka w firmie IBM, absolwent Instituto de Empresa (Executive Master of Business Administration - ExMBA). Mąż i ojciec 5 dzieci. Wraz z rodziną mieszka w Madrycie.

Zobacz profil zawodowy naszego gościa: http://es.linkedin.com/in/zulueta oraz stronę organizacji CitizenGO: www.citizengo.org

Po wykładzie będzie możliwość zadawania pytań. Wykład w języku angielskim połączony z prezentacją multimedialną.

Prowadzi: Magdalena Korzekwa – absolwentka prawa na WPiA UW, prezes ASK Soli Deo UW w 2010 r., od roku kieruje CitizenGO w Polsce i reprezentuje organizację na świecie (http://about.me/magdalena.korzekwa)