Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (3)
| ASK Soli Deo
Maryja w jednym pantofelku - o miłości silniejszej niż śmierć - Maria Stachurska

Maryja w jednym pantofelku - o miłości silniejszej niż śmierć - Maria Stachurska

Laboratorium Miłości, sztandarowy projekt Akademickiego Stowarzyszenia Katolickiego Soli Deo na Uniwersytecie Warszawskim, który od 2005 roku pokazuje młodym ludziom, jak budować dobre relacje i jak kochać w dzisiejszym świecie, rusza już wkrótce!

Maria Stachurska- realizatorka filmów dokumentalnych, współzałożycielka Eucharystycznej Wspólnoty Dzieci Maryi przy parafii Najświętszego Zbawiciela, a prywatnie mama Ani Lewandowskiej. Reżyserka filmu „Położna” o losach swej krewnej, Stanisławy Leszczyńskiej- Słudze Bożej i położnej z Auschwitz, która uratowała ok 3 tys dzieci. Opowie m.in. o miłości do bliźniego, która nie waha się narażać życia w imię ocalenia wielu istnień oraz o własnych doświadczeniach macierzyńskich.

Spotkanie w formie wywiadu pt. „Maryja w jednym pantofelku, czyli o miłości silniejszej niż śmierć” odbędzie się 6 grudnia 2017 r. o godzinie 19:30 w auli III w budynku głównym SGH.

Rozmowę poprowadzi Magdalena Korzekwa-Kaliszuk - dyrektor i analityk prawny CitizenGO w Polsce, prawniczka, publicystka, współautorka kilkunastu książek na temat więzi międzyludzkich oraz spraw społecznych, a także była Prezes Koła Terenowego ASK Soli Deo na Uniwersytecie Warszawskim.

Informacje

Data: 6 grudnia 2017 (środa), godz. 19:30
Miejsce: budynek główny SGH aula III
Wydarzenie na Facebooku: facebook.com/events/181838579035447/

Wstęp bezpłatny, Brak rezerwacji miejsc

Cykl "Laboratorium Miłości

Strona na facebooku: facebook.com/lovelaboratory/

Konferencje w cyklu:)