Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (0)
| ASK Soli Deo
1% podatku na Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo

1% podatku na Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo to organizacja zrzeszająca ludzi z pasją, którzy pragną dzielić się z innymi studentami mądrością i radością płynącymi z Ewangelii. Jesteśmy jedyną organizacją w Warszawie, a być może i w Polsce, która na tak dużą skalę promuje wartości katolickie w środowisku akademickim. Prezentowanie tych wartości, a także nasz osobisty rozwój duchowy są celem Stowarzyszenia. Soli Deo nie jest klasyczną wspólnotą ani duszpasterstwem, tylko organizacją studencką o profilu katolickim.

Jednak jak każdy potrzebujemy środków na naszą działalność. Nie mamy sponsorów, a jako organizacja pożytku publicznego utrzymujemy się przede wszystkim z 1% podatku.

Dlatego właśnie prosimy o wsparcie. Gwarantujemy, że odwdzięczymy się kolejnymi wartościowymi spotkaniami z wyjątkowymi gośćmi i dalej będziemy promować wyznawane przez Was wartości na naszych uczelniach.

Przy wypełnianiu formularza PIT, w części "Informacje uzupełniające" można podać swoje dane kontaktowe (np. adres e-mai) do czego serdecznie zachęcamy. Można również określić szczegółowy cel, na który chcą Państwo przekazać swój 1%.

Nasz nr KRS: 0000145611

Z góry dziękujemy – nie zmarnujemy ani złotówki.