Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (3)
| ASK Soli Deo
Inauguracja Roku Akademickiego ASK Soli Deo

Inauguracja Roku Akademickiego ASK Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo ma zaszczyt zaprosić na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2019/2020.

Uroczystość odbędzie się w sobotę 12 października 2019 r. o godzinie 19.30 w Holu Starej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

Przed uroczystością, o godzinie 18:00, w Archikatedrze Warszawskiej odbędzie się msza inauguracyjna w intencji Stowarzyszenia.

W Inauguracji mogą wziąć udział Członkowie ASK Soli Deo, osoby chcące wstąpić do Soli Deo, Absolwenci Stowarzyszenia oraz inni zaproszeni goście.

Podczas uroczystości przewidziana jest część oficjalna, kiedy to zaprezentowana zostanie działalność Stowarzyszenia.

Po części oficjalnej odbędzie się całonocny bal.

Obowiązują stroje wieczorowe.

W trakcie Inauguracji rozprowadzane będą cegiełki, z których dobrowolne ofiary przeznaczone zostaną na wsparcie działalności Stowarzyszenia.

UWAGA! Obowiązują zapisy przez formularz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd50iFIjqzmYP1MkjxmfZuRhvyVg7X2jkJXG2BJZ14iXTpgJw/viewform

Przypominamy, że uroczystość ma charakter zamknięty. Jest ona przewidziana wyłącznie dla Członków ASK Soli Deo, osób chcących wstąpić do Soli Deo, Absolwentów ASK Soli Deo (od 1989 do teraz) oraz innych zaproszonych gości. Można przyjść z osobą towarzyszącą.

Zapraszamy!