Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (0)
| ASK Soli Deo
Sylwester z ASK Soli Deo

Sylwester z ASK Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo serdecznie zaprasza na Bal Sylwestrowy 2019/2020!

Zapewniamy szampańską zabawę do białego rana, niesamowitą muzykę oraz doborowe towarzystwo! Wszystko to sprawi, że tegoroczna impreza będzie niezapomniana.

Pragniemy rozpocząć wydarzenie Mszą Świętą o godzinie 19:00 w kościele pw. Bogurodzicy Maryi (ul. Powstańców Śląskich 67A). Następnie o godzinie 20:00 rozpocznie się zabawa w sali przy ul. Powstańców Śląskich 67D, która znajduje się tuż przy kościele.

Cena wynosi 159 zł i obejmuje całonocny catering w formie szwedzkiego stołu( w ramach którego będą podane dania obiadowe, przystawki, napoje, ciasta, kawa i herbata) oraz usługę DJ'a. O północy zostanie podany szampan.

Zapisy odbywają się poprzez formularz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScGp7wLRxfkKNcgHOClDI256zcdebcJkQ5IWA8CxjFgQAN5Bg/viewform?usp=sf_link i trwają do 22.12.2019r. Dane do przelewu zostaną podane w wiadomości z potwierdzeniem zapisu. Na wpłaty czekamy do 26.12.2019r.

UWAGA! Podkreślamy, iż jak każde wydarzenie organizowane przez ASK Soli Deo, Sylwester ma charakter bezalkoholowy (oprócz szampana o północy). Obowiązują stroje wieczorowe. Impreza jest kierowana do osób w wieku do 30 roku życia włącznie.

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt na adres [Ochrona antyspamowa adresów e-mail. Włącz javascript, aby zobaczyć adres]

Do zobaczenia!