Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (2)
| ASK Soli Deo
już 30 lat!

30-lecie ASK Soli Deo

28 lutego 2019 mija dokładnie 30 lat od powstania Akademickiego Stowarzyszenia Katolickiego Soli Deo.

Jubileusz ten świętować będziemy na różne sposoby przez cały rok, a kulminacyjnym momentem jego obchodów będzie uroczysta Gala połączona z Balem, która odbędzie się 2 marca 2019 roku w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej.

Rozpoczęcie o godz. 19:00 (między zakończeniem Mszy Świętej a rozpoczęciem jest czas na dojazd na Politechnikę oraz rejestrację).

Gala będzie składała się z części oficjalnej, artystycznej oraz całonocnego balu wraz z kateringiem.

W ramach kateringu, do zakończenia Balu, serwowane będą w formie tzw. bufetu szwedzkiego: kawa, herbata, napoje zimne, drobne słodkości do kawy oraz dania obiadowe. O północy zostanie podany tort jubileuszowy. Zaznaczamy, że pomimo bufetu szwedzkiego, Gala i Bal przyjmą formę zasiadaną (10-osobowe stoliki).

Muzyka podczas Balu będzie puszczana przez DJa, a przeważać będą taneczne rytmy lat 80', 90' oraz ostatnich kilku lat.

Podczas wszystkich części uroczystości obowiązuje strój wieczorowy.

Galę poprzedzać będzie uroczysta Msza Święta o godz. 17:00 w Archikatedrze Warszawskiej, sprawowana przez Metropolitę Warszawskiego Księdza Kardynała Kazimierza Nycza w koncelebrze z Jego Ekscelencją Biskupem Markiem Solarczykiem oraz Księdzem Prałatem Józefem R. Majem, w intencji naszego Stowarzyszenia.

Wspomniana uroczystość to świetna okazja, żeby zintegrować pokolenia osób, które ukształtowało ASK Soli Deo. W Gali 30-lecia udział wezmą przedstawiciele władz publicznych, zaproszeni goście i oczywiście Członkowie oraz Absolwenci Stowarzyszenia.

Podczas uroczystości chcemy pokazać Absolwentom i zaproszonym gościom, że wciąż działamy, że duch Soli Deo jest w nas żywy, a także podzielić się doświadczeniami i nabrać siły na kolejne dekady działalności.

(link do wydarzenia na facebook'u).

🐝🐝🐝

Kontakt w sprawie uroczystych obchodów 30-lecia ASK Soli Deo jest możliwy pod adresem e-mail: [Ochrona antyspamowa adresów e-mail. Włącz javascript, aby zobaczyć adres] - prosimy wpisywać w tytule wiadomości dopisek “30-LECIE”

🐝🐝🐝

Zachęcamy również do śledzenia naszego fanpage'a.
Jeżeli zaś chcecie poznać nas od mniej oficjalnej strony zapraszamy na naszego Instagrama: @ASKSoliDeo

Patronat honorowy:

SGH

Patronat medialny:

Niedziela