Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (1)
| ASK Soli Deo

Sympatia-Miłość-Małżeństwo

14-24 kwietnia | Zapraszamy na cykl spotkań na temat miłości, relacji damsko-męskich SYMPATIA MIŁOŚĆ MAŁZEŃSTWO

DO NIEBA WE DWOJE

14 kwietnia, godz. 19.00 - Aula Główna SGH: wykład psychologa, pedagoga i członka Ruchu Światło-Życie, Jana Halbersztata: Miłość wierność i uczciwość małżeńska-czyli jak zamienić słowa w czyny 15 kwietnia, godz. 19.00 - Aula I SGH: spotkanie z ks. Tadeuszem Bienaszem, wykładowcą International Theological Institut w Wiedniu: Oblubieńczy sens ciała i pożądliwość człowieka

16 kwietnia, godz. 19.00 - Aula VI SGH: Konferencja z udziałem Macieja Kopra-twórcy portalu przeznaczeni.pl oraz pary, która poznała się za pomocą strony: Poznaj się w portalu, ale zakochaj w realu

17 kwietnia, godz. 19.00 - Aula I SGH: Wykład Jacka Pulikowskiego - wykladowcy Politechniki Poznańskiej i działacza Duszpasterstwa Rodzin Zakochanie i co dalej...?

18 kwietnia, godz 20.00 - Aula Spadochronowa, SGH: Koncert Wioli Brzezińskiej - laureatki Szansy na Sukces - z zespołem

19 kwietnia, godz. 20.00 - SGH: bal w Sali Kolumnowej wstęp: członkowie 6 - zł, sympatycy - 8 zł

23 kwietnia, godz. 20.00 - Aula I budynek 37 SGGW: Spotkanie z Ojcem Mirosławem Pilśniakiem- Dominikaninem Ślubować czy nie ślubować- oto jest pytanie?

24 kwietnia, godz 20.00 - Aula I budynek 37 SGGW: Konferencja Wandy Półtawskiej- lekarki, psychiatry, członka Papieskiej Rady ds. Rodziny.