Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (3)
| ASK Soli Deo

Warszawskie Warsztaty Gospel (pod patronatem Soli Deo)

22-23 maja 2010 | Złap bakcyla gospel!

Chcesz zmienić coś w swoim życiu? Szukasz nowych wyzwań? Lubisz śpiewać? Chcesz poznać fajnych ludzi? Mamy dla Ciebie Dobrą Nowinę: w tym roku ruszają kolejne Warszawskie Warsztaty Gospel!

Już po raz szósty Stowarzyszenie Gospel we współpracy z Sienna Gospel Choir organizują Warszawskie Warsztaty Gospel. Jest to przedsięwzięcie, które od pięciu lat przyciąga setki ludzi z Warszawy i okolic.

Warsztaty Gospel prowadzą znani i lubiani instruktorzy muzyki gospel z USA, Wielkiej Brytanii, Polski i innych krajów. W tym roku będą to: Eva Maria Kondras Bjerager (Dania), Norris Garner (USA) i Peter Francis (Wielka Brytania).

Do udziału w warsztatach zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek i możliwości wokalne, którzy tylko chcą śpiewać, śpiewem chwalić Boga, spędzić miło czas i poznać fajnych ludzi. Tu nie ma czasu na lenistwo! To dwa dni ciężkiej pracy - nauka pieśni gospel i odkrywanie w sobie nieodkrytego dotąd potencjału. Jest to też czas niezapomnianych wrażeń i miejsce na spotkanie z Bogiem i drugim człowiekiem.

Uwieńczeniem każdych Warszawskich Warsztatów Gospel jest wielki, finałowy koncert, na który już dziś możesz zaprosić swoją rodzinę i przyjaciół!

Równolegle z warsztatami dla młodzieży i dorosłych w tym samym miejscu odbywają się warsztaty dla naszych milusińskich.

A oto, co o warsztatach pisali ich uczestnicy**:

"Dla mnie to był bardzo ważny weekend w moim życiu (...) Każde zdanie, każde jedno słowo Bóg umieścił w tych pieśniach dla mnie. Przesłanie jakie Bóg mi pozostawił po tych warsztatach to: "YOU ARE NOT FORGOTTEN". Czy to wyśpiewałam? Wykrzyczałam z siebie!" /Ewa/

"Hurrraaa :D właśnie wróciłam z próby, jest cudownie! dziękuję wszystkim :) "chłooopaki niee płaaaczą!!" ;)" /aśka/

"Chcialam bardzo podziękować za profesjonalne przygotowanie warsztatów. To wielkie i piękne dzielo. Niech Bóg wam blogoslawi!" /Asia/

"Fajowo było, dzięki wszystkim za super doświadczenie!" /avocado2avocado/

Jeżeli chcesz przeżyć niezapomniane chwile z muzyką gospel, jeśli chcesz zrobić coś wyjątkowego w przedostatni weekend majowy, przyjdź na Warszawskie Warsztaty Gospel

Miejsce: Warszawa, Okęcka Sala Widowiskowa, ul. 1 Sierpnia 36a Kiedy: 22-23 maja 2010 roku