Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (2)
| ASK Soli Deo

"Liderzy Biznesu"

Dziś |

Zaproszenie na szkolenie "Liderzy Biznesu"

Jeśli chcesz: -    Poznać ciekawych ludzi -    Dowiedzieć się, jak funkcjonuje gospodarka -    Nauczyć się współpracować w zespole i kierować nim -    Znaleźć inspirację dla swojego rozwoju

Krótko mówiąc, jeśli chcesz być liderem, rozwijać się zawodowo i być lepszy od innych, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

Terminy szkolenia: 19-20.XI, 3-4.XII oraz 17-18.XII

Miejsce: Warszawa, Wilanów, siedziba Centrum Opatrzności Bożej, ul. Ks. Prymasa Augusta Hlonda 1

Koszt szkolenia: 50zł/osobę (przeznaczany w całości na materiały programowe)& lt;br> Podczas trzech sesji (piątek wieczór, sobota) będziesz uczestniczyć w warsztatach, dyskusjach, wykładach i grach strategicznych, dzięki którym zdobędziesz umiejętności i wiedzę niezbędne do bycia liderem, niezależnie od miejsca, w którym będziesz pracować (lub już pracujesz). Wszystkie zajęcia prowadzone będą przez wybitnych praktyków.

Szkolenie kierujemy do osób w wieku studenckim, aktywnych społecznie i pragnących rozwijać swoje umiejętności i wiedzę. Nie wymagamy przygotowania ekonomicznego - program dostosowany jest do osób ze średnim wykształceniem.

Zgłoszenia, w formie wypełnionego formularza przyjmujemy drogą mailową do 7 listopada. Szczegółowy program szkolenia oraz listę osób prowadzących zajęcia znajdziesz w załączniku.

Udostępniamy je także na stronie: www.instytutprzyszlosc.pl