Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (2)
| ASK Soli Deo

Świąteczna Paczka dla powodzian

Dziś | W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia zachęcam do udziału w akcji "Świąteczna Paczka dla powodzian".

Pomoc dotyczy powodzian z Gminy Gorzyce w okolicach Sandomierza. Są to dokładnie te same rodziny, którym pomagaliśmy podczas powodzi i w usuwaniu jej skutków. W załączniku dostępne są konkretne dane rodzin, którym chcemy pomóc wraz z krótkim ich opisem. Pomoc polega na wybraniu sobie rodziny i skompletowaniu dla niej świątecznej paczki. Można ją robić wspólnie z rodziną, przyjaciółmi czy znajomymi z pracy. Wartość takiej paczki powinna oscylować w granicach 200zl. Może ona ulec zmianie w zależności od liczebności rodziny, wedle zasady im większa rodzina, tym wieksza paczka. Skompletowane paczki zwozimy pod podany adres i 12 grudnia pojadą bezposrednio do powodzian. Można zgłaszać swoją pomoc przy przewiezieniu paczek. Przykładowa paczka powinna zawierać produkty spożywcze o przedłużonej przydatności do spożycia oraz te niezbędne na stół świąteczny. Miłym akcentem będą drobne prezenty dla członków rodziny. Niech te symboliczne gesty będą skoromnym wyrazem naszej solidarności z poszkodowanymi, a dla nich otuchą i okruchem normalności.

Czekam na Państwa zgłoszenia pod adresem mailowym - [Ochrona antyspamowa adresów e-mail. Włącz javascript, aby zobaczyć adres] do 30 listopada 2010 r. Zapraszam serdecznie do włączenia się do akcji.