Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (3)
| ASK Soli Deo
zapraszamy02.jpg

Jak dołączyć?

 

 

Chcesz do nas dołączyć? Napisz do Oli na [Ochrona antyspamowa adresów e-mail. Włącz javascript, aby zobaczyć adres]

 

Szczegóły...

Raz w miesiącu Ola – nasz HR organizuje spotkania informacyjno-szkoleniowe podczas których przybliża wszystkim chętnym czym jest Soli Deo, co dokładnie robimy, jak funkcjonuje nasza organizacja. Spotkania pomagają w podjęciu decyzji w co, w obrębie działań Soli Deo, dana osoba chce się zaangażować. 

 

Dołączyć do nas można również biorąc udział w naszych wydarzeniach np. konferencjach, czy wyjazdach (np obóz zerowy we wrześniu). Oczywiście na konferencjach czy rekolekcjach na uczelniach, na których będzie kilkaset osób, będzie nas trudniej poznać niż na którymś z wyjazdów. Uwaga! Aby stać się pełnoprawnym członkiem ASK Soli Deo konieczne jest odbycie szkolenia prowadzonego przez naszego HR i podpisania deklaracji członkowskiej.

 


 

Soli Deo w innych miastach...** **

Otrzymujemy od Was pytania, czy ASK Soli Deo działa również w innych miastach oprócz Warszawy. Odpowiedź brzmi: tak! W zeszłym roku powstało pierwsze Koło Terenowe Soli Deo poza Warszawą - na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Nasze poznańskie koło działa niesamowicie sprawnie i zrzesza sporą liczbę członków i sympatyków. Jeżeli studiujesz w tym mieście i jesteś zainteresowany(-a) działalnością w Soli Deo, napisz do odpowiedniego Prezesa albo HR

Jeśli jesteś chętny(-a) do utworzenia i rozwinięcia koła ASK Soli Deo w mieście w którym studiujesz to skontaktuj się z nami!