Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (0)
| ASK Soli Deo
za_wszelka_cene01.jpg

Fundamenty Sukcesu 2014 (2)

Zapraszamy na kolejny cykl spotkań. Tym razem będą to Fundamenty Sukcesu.

3 konferencje, 6 prelegentów.

  • Sukces x 2 - Jak osiągnąć sukces zawodowy i rodzinny?" - Marek i Agnieszka Bernaciak (02.04)
  • "Za wszelką cenę? O wartościach we współczesnym świecie" - ks. dr. hab Maciej Bała (08.04)
  • "Poczuj CSR! - Zobacz ludzką twarz biznesu!" - Justyna Januszewska, Jarosław Lepka (14.04)

 

 

SPOTKANIA

 

Czy da się jednocześnie osiągnąć sukces zarówno w życiu zawodowym jak i rodzinnym? Jak rozpocząć i planować swoją ścieżkę kariery tak, żeby nie pochłonęła ona całej naszej uwagi, a jednocześnie prowadziła do spełnienia ambicji zawodowych? Nasza konferencja ma na celu pomóc Ci odpowiedzieć na te pytania, oraz przybliżyć możliwości jak i problemy, z którymi każdy młody człowiek spotyka się na początku swojej kariery. Planuj swoją przyszłość tak, żeby niczego nie żałować!

Konferencję poprowadzą Państwo Marek i Agnieszka Bernaciak. Są oni absolwentami studiów ekonomicznych, prowadzą własną działalność gospodarczą i tworzą szczęśliwą rodzinę. Stanowią przykład na to, że każdy człowiek może osiągnąć w swoim życiu podwójny sukces - zrobić karierę zawodową nie rezygnując ze szczęścia rodzinnego. Więcej informacji o prelegencie na stornie: www.marekbernaciak.pl

2 kwietnia, SGH Aula A, budynek A, godz. 19.00.


Ile jesteś gotowy poświęcić, żeby osiągnąć karierę? Czy naprawdę jest ona zawsze najważniejsza? Zaczynając swoje życie zawodowe często spotykamy się z przerastającymi nas problemami natury moralnej. Nie jesteśmy pewni gdzie znajduje się nieprzekraczalna granica, której, nie tylko katolik, nie powinien przekraczać w swojej drodze do kariery.

O trudnych wyborach podejmowanych na ścieżce zawodowej opowie ks. dr. hab Maciej Bała, profesor nadzwyczajny Instytutu Filozofii UKSW. Zajmuje się on problematyką współczesnej aksjologii, jest autorem i współautorem wielu książek i publikacji.  Więcej informacji o prelegencie na stronie: www.maciejbala.pl

8 kwietnia, Aula V, budynek G, SGH, godz. 17.20.


Spotkanie poświęcone będzie tematyce społecznej odpowiedzialności biznesu.

 CSR a co to takiego? Czy to się opłaca? Czy to nie jest tylko modny trend? Co wspólnego ma CSR z religią katolicką? Czy będąc katolikiem mogę realizować się zawodowo? Jakie dylematy moralne napotyka dzisiejszy świat biznesu? Jak CSR zmienia na lepsze życie organizacji?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzą nasi goście:

Pani Justyna Januszewska, wicedyrektorka Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Więcej informacji o prelegencie tutaj

Pan Jarosław Lepka kierownik Działu Odpowiedzialności Społecznej w NUTRICII i członek Zarządu Fundacji NUTRICIA. Więcej informacji tutaj.

14 kwietnia, Aula A, budynek A, SGH, godz. 17.30.

 

 

ZAPRASZAMY!!!