Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (2)
| ASK Soli Deo
smm2015.jpg

Sympatia Miłość Małżeństwo

Znacie go doskonale. Projekt ten nieodmiennie przyciąga każdego roku tłumy ludzi chcących dowiedzieć się więcej o relacjach damsko-męskich, ich budowaniu i utrzymywaniu. Motywem przewodnim tej edycji Sympatia Miłość Małżeństwo jest Liga Mistrzów. Dlaczego nawiązujemy do tych rozgrywek sportowych? Bo żeby zbudować trwały związek i Miłość trzeba być prawdziwym mistrzem! Pomogą Wam w tym nasi goście. Przygotowaliśmy dla Was trzy konferencje i bal! Szczegóły w rozwinięciu

25.05.2015, 18:00, SGGW, budynek 23, aula 3: Małżeństwo - finał: o budowaniu trwałych relacji i wspólnym przezwyciężaniu problemów opowiedzą państwo Tomasz i Małgorzata Terlikowscy.

27.05.2015, 18:00, SGGW, budynek 23, aula 4: Single - żółta kartka?: o życiu i problemach singli oraz radach dla nich opowie znany duszpasterz ks. Stanisław Szlassa.

28.05.2015, 19:00, SGH, budynek główny, aula I: Śpiący rycerz i dzielna królewna - początki związku: o mądrych zasadach budowania relacji na pierwszych etapach oraz o słabościach młodych ludzi rzutujących na tworzenie związku opowie znany psycholog dr Szymon Grzelak.

W ramach cyklu tradycyjnie organizujemy też bal, będący synonimem dobrej zabawy! Odbędzie się on 30 maja o godz. 19:00 przy ulicy Powstańców Śląskich 67D w Warszawie. Zapisy na bal przyjmujemy pod adresem [Ochrona antyspamowa adresów e-mail. Włącz javascript, aby zobaczyć adres]. Bilety w cenach 22 zł dla członków Soli Deo i 27 zł dla pozostałych osób. Zarówno zgłoszenia, jak i płatności przyjmujemy do 22 maja. Po więcej informacji zapraszamy na nasz profil na facebooku o nazwie SMM.