Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (3)
| ASK Soli Deo

Przymierze Wojowników

Dziś | Pragniemy polecić Ci nową inicjatywę, której patronuje w Warszawie Soli Deo. Mowa tutaj o Przymierzu Wojowników, które powołał Michał Piekara. Przymierze Wojowników skierowane jest do mężczyzn, którzy pragną odkrywać pełnię swej męskości, wychowywać swe serce i żyć w mocy Ducha.

Przymierze opiera się na 4 Prawdach Wojowników, które brzmią:

  1. Prawdziwy Wojownik uczy się od Mistrza.
  2. Prawdziwy Wojownik jest czułym i zaangażowanym mężem i ojcem.
  3. Prawdziwy Wojownik trwa przy innych Wojownikach.
  4. Prawdziwy Wojownik ma zdrowy stosunek do rzeczy i pracy. Należący do Przymierza mężczyźni starają się realizować w bardzo konkretny sposób każdą z tych prawd. Oprócz formacji indywidualnej i wspólnotowej Przymierze organizuje między innymi Wakacyjne Obozy Przetrwania dla Wojowników, warsztaty i konferencje dla mężczyzn, Męskie Wieczory Filmowe i wiele innych. Przymierze jest inicjatywą ogólnopolską. Również w Warszawie od przyszłego roku akademickiego mężczyźni będą mogli uczestniczyć w tych wydarzeniach.

Zapraszamy Cię na stronę internetową Przymierza - www.przymierzewojownikow.pl - na której znajdziecie wszelkie potrzebne informacje o idei, założeniach, akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Wojowników. Na stronie znajduje się również formularz przyłączenia się do Przymierza.

Zapraszamy i polecamy!