Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (0)
| ASK Soli Deo
muszyn

Dyżury duszpasterskie na Twojej uczelni!

Potrzebujesz rady i wsparcia?

Masz wątpliwości dotyczące wiary? Szukasz porady duchowej?   Ks. Michał Muszyński, duszpasterz Soli Deo oraz ks. Jarosław Kotula, duszpasterz akademicki, czekają na Ciebie co tydzień na UW, SGH i PW!

Informacje o terminach i miejscach dyżurów po kliknięciu na "WIĘCEJ"

 

w każdy poniedziałek w godz. 16:45-18:15, do sali nr 2 (na 3 piętrze) w Instytucie Historycznym na UW (ks. Michał) w każdy czwartek w godz. 17:10-19:00, w sali 104 w Budynku Głównym SGH (ks. Michał)   w każdy piątek w godz. 10:00-12:30, w sali 166 Gmach Główny PW (ks. Jarosław)   Ks. Michał to charyzmatyczna, pełna empatii osoba, obdarzona dystansem do siebie i poczuciem humoru. Ks. Muszyński posiada doświadczenie w pracy ze studentami, jest duszpasterzem akademickim w kościele św. Anny. Ks. Jarosław jest duszpasterzem akademickim przy parafii Najświętszego Zbawiciela na Placu Zbawiciela w Warszawie.

Zapraszamy!

 

w każdy poniedziałek w godz. 16:45-18:15, do sali nr 2 (na 3 piętrze) w Instytucie Historycznym na UW (ks. Michał)

w każdy czwartek w godz. 17:10-19:00, w sali 104 w Budynku Głównym SGH (ks. Michał)   w każdy piątek w godz. 10:00-12:30, w sali 166 Gmach Główny PW (ks. Jarosław)

 

Ks. Michał to charyzmatyczna, pełna empatii osoba, obdarzona dystansem do siebie i poczuciem humoru. Ks. Muszyński posiada doświadczenie w pracy ze studentami, jest duszpasterzem akademickim w kościele św. Anny.

Ks. Jarosław jest duszpasterzem akademickim przy parafii Najświętszego Zbawiciela na Placu Zbawiciela w Warszawie.

Zapraszamy!

-->