Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (2)
| ASK Soli Deo
Fabian_Baszkiewicz

Spotkanie „Dobry kryzys”

   ASK Soli Deo objęło patronatem medialnym wydarzenie:  spotkanie „Dobry kryzys”   20 października o godz. 19:00 **w sali przy ul. Floriańskiej 3 w Warszawie** Kryzys czym jest? Jak z niego wyjść? Jaką rolę odgrywają w kryzysie talenty? Jak je odnaleźć, zaakceptować i wykorzystać w życiu? Co to znaczy zaufać Bogu?

Chcemy pokazać, że kryzys jest twórczy, dobry, można go odwrócić w zwycięstwo, a wszystko na przykładzie Józefa egipskiego i ludzi znanych z mediów. Goście opowiedzą o swoich kryzysach: osobistych, zawodowych i finansowych. Całość skomentuje i wyjaśni ojciec Fabian Błaszkiewicz, jezuita, pisarz, rekolekcjonista, duszpasterz młodzieży, biznesmenów i artystów. Ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego, motywacji i osiągania sukcesów. Performer. Współzałożyciel zespołu Korzeń z kraju Melchizedeka. Wśród gości: Monika Kuszyńska, Jacek Moskwa, Marek Jurek, Radosław Pazura, Krzysztof Ziemiec i inni Józef egipski został zdradzony, sprzedany przez braci, niesłusznie oskarżony o gwałt i osadzony w więzieniu. Te tragiczne wydarzenia, zaprowadziły Józefa na szczyt - stał się zarządcą Egiptu równym faraonowi, czyli de facto całego ówczesnego świata. Niesamowita historia odkrywania swojej tożsamości, inspirujące lekcje doskonalenia talentu, prawdziwy model przywódcy. Jeśli chcesz mieć zagwarantowane miejsce siedzące, najlepiej do 17 października wyślij maila na adres: [Ochrona antyspamowa adresów e-mail. Włącz javascript, aby zobaczyć adres] Ułatwi to przygotowanie odpowiedniej liczby miejsc. Wejście bezpłatne. Więcej informacji na: http://radiowarszawa.com.pl/?p=21234 Zapraszają: ASK Soli Deo MO-REcords http://mo-records.pl/ Radio Warszawa http://radiowarszawa.com.pl/ Parafia Katedralna św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika w Warszawie http://katedra-floriana.home.pl/cms/

Chcemy pokazać, że kryzys jest twórczy, dobry, można go odwrócić w zwycięstwo, a wszystko na przykładzie Józefa egipskiego i ludzi znanych z mediów. Goście opowiedzą o swoich kryzysach: osobistych, zawodowych i finansowych. Całość skomentuje i wyjaśni ojciec Fabian Błaszkiewicz, jezuita, pisarz, rekolekcjonista, duszpasterz młodzieży, biznesmenów i artystów. Ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego, motywacji i osiągania sukcesów. Performer. Współzałożyciel zespołu Korzeń z kraju Melchizedeka.

Wśród gości: Monika Kuszyńska, Jacek Moskwa, Marek Jurek, Radosław Pazura, Krzysztof Ziemiec i inni

Józef egipski został zdradzony, sprzedany przez braci, niesłusznie oskarżony o gwałt i osadzony w więzieniu. Te tragiczne wydarzenia, zaprowadziły Józefa na szczyt - stał się zarządcą Egiptu równym faraonowi, czyli de facto całego ówczesnego świata. Niesamowita historia odkrywania swojej tożsamości, inspirujące lekcje doskonalenia talentu, prawdziwy model przywódcy.

Jeśli chcesz mieć zagwarantowane miejsce siedzące, najlepiej do 17 października wyślij maila na adres: [Ochrona antyspamowa adresów e-mail. Włącz javascript, aby zobaczyć adres] Ułatwi to przygotowanie odpowiedniej liczby miejsc. Wejście bezpłatne.

Więcej informacji na: http://radiowarszawa.com.pl/?p=21234

Zapraszają:

ASK Soli Deo

MO-REcords http://mo-records.pl/

Radio Warszawa http://radiowarszawa.com.pl/

Parafia Katedralna św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika w Warszawie http://katedra-floriana.home.pl/cms/

-->