Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (0)
| ASK Soli Deo
images/stories/grafiki/biblia.jpg

Rekolekcje ostatniej szansy!

,,A Bóg widział, że wszystko, co uczynił, było bardzo dobre**…” UWAGA! ZMIANA! **20 grudnia, godz. 20:10, Uniwersytet Warszawski, Audytorium Maximum, Aula A **21 grudnia, godz. 18:30, Msza Święta w kaplicy Res Sacra Miser (na prawo od Kościoła Św. Anny, za Biblioteką Roliniczą )** O rodzinie, ojcostwie, macierzyństwie, i samotności opowie ksiądz Piotr Przesmycki SDB Szczególnie serdecznie zapraszamy studentów i pracowników naukowych. Ostatni dzwonek dla spóźnialskich!  

  Ksiądz Piotr Przesmycki SDB Doktor teologii moralnej (KUL). Pochodzi z miejscowości Zaręby Kościelne, mieszka w Łodzi we wspólnocie salezjanów. Pełni funkcję rektora Salezjańskiej Wyższej Szkoły Ekonomii i Zarządzania, prowadzi wykłady z teologii i etyki w Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi i Krakowie. Interesuje go  rzeczywistość Kościoła, który niesie człowiekowi wieść o Chrystusie Odkupicielu człowieka, a także teologia  i etyka.

 

Ksiądz Piotr Przesmycki SDB

Doktor teologii moralnej (KUL). Pochodzi z miejscowości Zaręby Kościelne, mieszka w Łodzi we wspólnocie salezjanów. Pełni funkcję rektora Salezjańskiej Wyższej Szkoły Ekonomii i Zarządzania, prowadzi wykłady z teologii i etyki w Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi i Krakowie.

Interesuje go  rzeczywistość Kościoła, który niesie człowiekowi wieść o Chrystusie Odkupicielu człowieka, a także teologia  i etyka.

-->