Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (2)
| ASK Soli Deo
004small

Droga Wojownika: Kuźnia walczących

Rekolekcje dla mężczyzn w ramach projektu Droga Wojownika - „KURS NOWE ŻYCIE”   Zapraszamy na ten weekendowy męski wyjazd, podczas którego wspólnie pozwolimy, aby Bóg uczynił z nas prawdziwych „Bożych wojowników”! Przed nami dwa dni poważnych duchowych wyzwań i dokonywania kolejnych kroków na drodze odnajdywania głębi Bożej obecności w naszym życiu.

Jedno jest pewne - będzie to czas konkretnego duchowego przeżycia, doświadczenia obecności Boga i odkrycia żywej relacji z Jezusem.    Będzie to zatem czas wielu świadectw osób prowadzących, konkretnych wyzwań, pewnych decyzji, wielu okazji do refleksji, a przede wszystkim wspólnego uczenia się otwartości na konkretne i realne działanie Boga w nas. 

Prowadzący: Prowadzącymi kurs będzie grupa 10 mężczyzn świeckich i księdza ze Wspólnoty Chrystusa Zmartwychwstałego GALILEA, którzy z jednej strony w życiu codziennym wiedzą czego chcą i twardo stąpają po ziemi, a z drugiej strony w życiu duchowym odkryli głębię relacji z Bogiem i żyją nią na co dzień. 

Szczegóły organizacyjne: - miejsce: "Dobre Miejsce" w Warszawie (ul. Dewajtis 3)

  • koszt: 138 zł / os.
  • czas: 16-18 marca, od piątku (godz. 18:00) do niedzieli (godz. 14:00)
  • w cenie: wszystko - noclegi, posiłki, materiały
  • dla kogo: pełnoletni mężczyźni (>18 lat)   Informacje i zapisy (mailowo lub telefonicznie): [Ochrona antyspamowa adresów e-mail. Włącz javascript, aby zobaczyć adres] lub tel. 609 444 222 Wpisanie na listę uczestników następuje po wpłacie zaliczki (50zł) na konto: 12 1560 0013 2638 1985 9978 0002 z tytułem "Nowe Życie + imię i nazwisko"   Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń, a zapis na listę uczestników następuje w momencie wpływu zaliczki, po uprzednim dokonaniu zapisu mailowego, sms bądź telefonicznego (należy podać imię, nazwisko, wiek i numer telefonu).   Organizator rekolekcji - wspólnota GALILEA: http://warszawa.galilea.pl/