Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (1)
| ASK Soli Deo
images/stories/katolik ofiara.jpg

"Bo miłość jest dla zwycięzców" - ks. Marek Dziewiecki, Zbigniew Kaliszuk

Jak wygrać miłość? Jak zadbać o to, by związek dwojga osób był udany? Czy seks zawsze jest czymś „grzesznym”? Czy cierpienie jest karą za grzechy, a może wręcz przeciwnie – łaską dana od Boga? Czy cierpiący człowiek jest skazany na nieszczęśliwe życie?

Odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące różnych wymiarów miłości w życiu człowieka, podczas spotkania „Bo miłość jest dla zwycięzców”, poszukają znany duszpasterz ks. Marek Dziewiecki oraz wieloletni lider Soli Deo, pisarz i publicysta Zbigniew Kaliszuk Poniedziałek, 26 listopada, godzina 19.00 Aula I, SGH (budynek główny, podziemia)

Spotkanie organizowane jest z okazji premiery książki Zbigniewa Kaliszuka „Katolik ofiarą? Miłość i cierpienie”. Podczas spotkania będzie można nabyć książkę w promocyjnej cenie oraz uzyskać podpisy od autora oraz ks. Marka.

Spotkanie organizowane jest z okazji premiery książki Zbigniewa Kaliszuka „Katolik ofiarą? Miłość i cierpienie”. Podczas spotkania będzie można nabyć książkę w promocyjnej cenie oraz uzyskać podpisy od autora oraz ks. Marka. -->