Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (0)
| ASK Soli Deo
images/stories/2012/businessman.jpg

Warsztaty z SAMODYSCYPLINY

Samodyscyplina – fundament efektywności (warsztaty) Zainwestuj 2.5 h, żeby dowiedzieć się:

  • Dlaczego warto nauczyć się samodyscypliny  
  • Jak to zrobić
  • Jak wykorzystać samodyscyplinę, by być lepszym studentem, katolikiem, czy po prostu człowiekiem.  

Spotkanie poprowadzi Konrad Milewski. Kiedy? 17.01.13. w godz. 18.00-20.30 w auli B Akademii Pedagogiki Specjalnej

Aby uczestniczyć w warsztatach bezpłatnie wyślij zgłoszenie na adres [Ochrona antyspamowa adresów e-mail. Włącz javascript, aby zobaczyć adres], podając imię i nazwisko, uczelnię oraz 1 zdanie o Twojej motywacji do wzięcia udziału w spotkaniu. Decyduje kolejność zgłoszeń.  

  Masz wspaniały plan na swoje życie, ale czujesz, że wciąż coś przecieka Ci przez palce?  Nie ogarniasz? Czy zastanawiałeś się, jaka umiejętność jest warunkiem realizacji zamierzonych celów? Brakuje Ci samodyscypliny? Warsztaty są dla Ciebie! Konrad Milewski - przywódca charyzmatyczny, trener motywacyjny, agent rozwoju osobistego, który warsztat zdobył w USA na obozach rekreacyjno-duchowych; dyrektor międzynarodowej struktury technologii informacyjnych w międzynarodowej korporacji farm.-chem.; autor inicjatywy "Niebo na Ziemi"   Dojazd: 15 min SKM lub KM ze Śródmieścia do Dworca Zachodniego

Zapraszamy!!!

 

Masz wspaniały plan na swoje życie, ale czujesz, że wciąż coś przecieka Ci przez palce?  Nie ogarniasz? Czy zastanawiałeś się, jaka umiejętność jest warunkiem realizacji zamierzonych celów? Brakuje Ci samodyscypliny? Warsztaty są dla Ciebie!

Konrad Milewski - przywódca charyzmatyczny, trener motywacyjny, agent rozwoju osobistego, który warsztat zdobył w USA na obozach rekreacyjno-duchowych; dyrektor międzynarodowej struktury technologii informacyjnych w międzynarodowej korporacji farm.-chem.; autor inicjatywy "Niebo na Ziemi"

 

Dojazd: 15 min SKM lub KM ze Śródmieścia do Dworca Zachodniego

Zapraszamy!!!

-->