Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (0)
| ASK Soli Deo
images/stories/pomaranczarnia.jpg

Tego jeszcze nie było! Pomarańczarnia w Warszawie - O ogrzewaniu stóp

Razem z Langustą na palmie serdecznie zapraszamy na kolejną konferencję IV sezonu Pomarańczarni, tym razem w Warszawie! Kto gada? o. Adam Szustak OP - wszelkie informacje i ewentualne próbki audio znajdziesz tu: www.langustanapalmie.pl (szczególnie zakładka "Pomarańczarnia"). Kiedy? 21 lutego 2013 roku, o godz. 2o.3o Gdzie? Aula im. A. Mickiewicza, Auditorium Maximum, Kampus Główny UW Krakowskie Przedmieście 26/28, Warszawa

Co? Konferencja pod tytułem: O ogrzewaniu stóp. Czyli jak kochać, żeby kochać naprawdę? Jak nie oszukać się w miłości, która miłością nie jest? Dlaczego Abiszag była taka smutna? Co zrobił Jakub kiedy chciał go zabić brat i co to ma wspólnego z miłością? Czemu trzeba brać za żony dziewczyny, które tańczą?   Za ile? Za friko. Dla kogo? Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, aczkolwiek nie ma się co oszukiwać, że wiek przedmałżeński i okołopoczątkowozwiązkowy jest głównym targetem. Ilość miejsc jest ograniczona przestrzenią auli, czyli tysiąc pewnie wejdzie, ale więcej już chyba nie. Kto pierwszy ten wygodniej siedzi. I to chyba wszystko. Jeśli macie jakieś pytania, pytajcie. A przede wszystkim prosimy rozpowszechnijcie to wydarzenie, gdzie tylko możecie. Do zobaczenia!

Co? Konferencja pod tytułem: O ogrzewaniu stóp. Czyli jak kochać, żeby kochać naprawdę? Jak nie oszukać się w miłości, która miłością nie jest? Dlaczego Abiszag była taka smutna? Co zrobił Jakub kiedy chciał go zabić brat i co to ma wspólnego z miłością? Czemu trzeba brać za żony dziewczyny, które tańczą?

 

Za ile? Za friko.

Dla kogo? Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, aczkolwiek nie ma się co oszukiwać, że wiek przedmałżeński i okołopoczątkowozwiązkowy jest głównym targetem. Ilość miejsc jest ograniczona przestrzenią auli, czyli tysiąc pewnie wejdzie, ale więcej już chyba nie. Kto pierwszy ten wygodniej siedzi.

I to chyba wszystko. Jeśli macie jakieś pytania, pytajcie. A przede wszystkim prosimy rozpowszechnijcie to wydarzenie, gdzie tylko możecie.

Do zobaczenia!

-->