Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (0)
| ASK Soli Deo
images/stories/polska%20znika.jpg

POLSKA ZNIKA czyli o tym, że jest nas mniej coraz

Czy wiecie, że POLSKA SIĘ WYLUDNIA?! To problem nas wszystkich! Warto o tym porozmawiać! Goście debaty: Aleksandra Sewerynik - związana z fundacją Sto Pociech, mama godząca życie rodzinne z karierą Paweł Królikowski - aktor, ojciec 5 dzieci Paweł Woliński - prezes fundacji Mamy i Taty, ojciec 4 dzieci 12 marca 2003r. (wtorek), godz. 18:30, UKSW, Campus Wóycickiego, bud. WNHIS (nr 23), sala 106 (osoby na przystankach będą wskazywać drogę), dojazd 181 (przyst. Żubrowa-UKSW), 114 (Młociny UKSW). Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Zajmujemy w tej chwili 209 lokatę (na 222 państw) pod względem dzietności, co stawia nas tuż przed państwami pogrążonymi w wojnie, lub po dopiero co zakończonych konfliktach. Dlaczego tak się dzieje? Gdzie tkwi problem? Czy to szalony pęd do kariery i samorealizacji, czy może trudności zyciowe tłumią w nas pragnienia rodzicielskie? Te i inne ważne kwestie postaramy się poruszyć podczas naszej debaty.   ZAPRASZAMY!

Zajmujemy w tej chwili 209 lokatę (na 222 państw) pod względem dzietności, co stawia nas tuż przed państwami pogrążonymi w wojnie, lub po dopiero co zakończonych konfliktach. Dlaczego tak się dzieje? Gdzie tkwi problem? Czy to szalony pęd do kariery i samorealizacji, czy może trudności zyciowe tłumią w nas pragnienia rodzicielskie? Te i inne ważne kwestie postaramy się poruszyć podczas naszej debaty.

 

ZAPRASZAMY!

-->