Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (0)
| ASK Soli Deo
reflektor07.jpg

REFLEKtor - audycja

REFLEKtor - audycja

 "Dzięki Bogu wszyscy wciąż dają radę,   Dzięki Bogu miłość wciąż niszczy zdradę   Dzięki Bogu dobro pokonuje zło   Dzięki Bogu, że jest zawsze obok ktoś"   [Ras Luta - "Dzięki Bogu"]

Zupełnie nowa audycja na antenie Akademickiego Radia Kampus. Nadajemy dla was w każdą niedzielę między 9:00 a 10:00! 

Bóg, miłość, wierność, uczciwość, uśmiech - w tych słowach można najkrócej opisać wartości, którymi kierujemy się w audycji. Kościół niekoniecznie musi się kojarzyć z pieniędzmi i moherami. Media kreują taką rzeczywistość ale ona wcale nie musi być prawdziwa!

Warto rozpocząć niedzielę z nami! Mimo wczesnej pory zapraszamy do włączenia Radia Kampus o 8 rano i wsłuchania się w to co ważne dla każdego chrześcijanina. Dobrze jest rozpocząć ten najświętszy dzień tygodnia z uśmiechem.  , To jeszcze najważniejsze informacje: CO?: "REFLEKtor" - W BLASKU WIARY! GDZIE?: Akademickie Radio Kampus (Warszawa i okolice 97,1FM, cały świat on-line www.radiokampus.waw.pl) KIEDY?: w każdą niedzielę od godz. 9:00 do godz. 10:00!

Zapraszamy w imieniu wszystkich osób, które od wielu miesięcy ciężko pracowały nad tym by audycja ukazała się na antenie i spełniła wasze oczekiwania. Liczymy, że będziecie z nami jak najczęściej.

PS Dla wracających o tej porze z imprez postaramy się o jakieś podcasty :) SKŁAD REDAKCJI "REFLEKtora": Marta Jasińska, Ania Cyrych, Ola Kołakowska, Ewa Stempniowska, Tomek Matusiak, Jurek Chodorek, Paweł Czyżniewski Koordynatorzy projektu:  Ola Zapałowska)  DO USŁYSZENIA!


 

PS2 Nazwa audycji pochodzi od spotkań formacyjno-integracyjnych Soli Deo, które odbywają się we wtorki. Audycja poczatkowo też miała być we wtorki stąd ta nazwa:-)