Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (3)
| ASK Soli Deo

Sympatia Miłość Małżeństwo 2013 - nagrania

Kolejna odsłona naszego najstarszego projektu. W roku 2013 w ramach cyklu spotkań "Sympatia. Miłość. Małżeństwo" zaprosiliśmy dwóch księży i dwa małżestwa co przełożyło się na 4 konferencje. Jak zwykle nie obyło się też bez... balu:-)

 

Magdalena i Wiesław Grabowscy - "...oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci, (chyba że...)” :-) odpowiedzieć na pytanie czy przysięga małżeńska ma jeszcze dzisiaj sens? (13 maja 2013, SGH)

Państwo Grabowscy są małżeństwem od 34 lat, mają 3 dorosłych synów i 5 wnuków. Od 1993 roku prowadzą Służbę Rodzinie. Są wykładowcami na konferencjach, seminariach, rekolekcjach dla małżeństw i rodziców, na których prezentują model rodziny w oparciu o zasady Pisma Świętego. Prowadzą też kursy przedmałżeńskie. Są współautorami podręcznika do przygotowania do życia w rodzinie pt. “Zanim wybierzesz”. Magda jest autorką książek: “Kobieta warta królestwa”, “Klucze do pokoju” i “Wielka wędrówka” (książka dla dzieci).

Zapis audio z konferencji z racji słabej jakości nagrania udostępniamy na życzenie ([Ochrona antyspamowa adresów e-mail. Włącz javascript, aby zobaczyć adres])

 

 

Anna i Michał Koźlik - "Podobać się Bogu w łóżku... czyli słowo o Naturalnym Planowaniu Rodziny" (17 maja 2013, SGGW)

Anna Koźlik - teolog i nauczyciel NPR wg metody prof. Rotzera, a prywatnie szczęśliwa żona, mama, pasjonatka Cobena. Najchętniej pisze i mówi o twórczym rozwijaniu sympatii, miłości narzeczeńskiej i czystej radosnej miłości małżeńskiej. Jej artykuły można znaleźć w magazynie "Moja Rodzina". Michał Koźlik - dziennikarz Radia Plus, lektor, autor tekstów w magazynie "Moja Rodzina".

{music}mp3/SMM13_podobac_sie_bogu_w_lozku{/music}

 

ks. Stanisław Szlassa - „Co myślisz, kiedy słyszysz kocham? Czego pragną kobiety? Czego oczekują mężczyźni?” (20 maja 2013, SGGW)

ks. Stanisław Szlassa- trener umiejętności społecznych, mediator, psychoterapeuta prowadzący terapie indywidualne i dla par, interesujący się szczególnie relacjami międzyludzkimi.

{music}mp3/SMM13_Co_myslisz_kiedy_slyszysz_kocham_cie{/music}

 

ks. Marek Dziewiecki - „Przyjaźń damsko-męska. Fakt czy mit?” (23 maja 2013, SGH)

Ks. Marek Dziewiecki - kapłan diecezji radomskiej, absolwent studiów doktoranckich z psychologii na Uniwersytecie Salezjańskim w Rzymie. Obecnie wykładowca UKSW, psycholog, krajowy duszpasterz powołań i wicedyrektor Europejskiego Centrum Powołań, dyrektor telefonu zaufania „Linia Braterskich Serc”. Prowadzi rekolekcje dla księży, alumnów i studentów. Autor ponad pięćdziesięciu książek z zakresu wychowania, przygotowania do małżeństwa i rodziny, komunikacji międzyludzkiej oraz terapii i profilaktyki uzależnień. W swojej pracy duszpasterskiej mówił do ponad ćwierć miliona młodych osób!

Wielokrotnie był gościem Soli Deo. Wiele konferencji można obejrzeć na youtube.

{music}mp3/SMM13_xDziewiewcki{/music}