Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (2)
| ASK Soli Deo
images/newsy/laboratorium_miloci13_01%201.jpg

LABORATORIUM MIŁOŚCI 2013 - I konferencja

Już od poniedziałku ruszamy z kolejną edycją cieszącego się ogromną popularnością Laboratorium Miłości. W tegorocznej IX edycji usłyszymy między innymi o tym, jak twórczo przeżywać relacje z drugą osobą, jak w pełni czerpać z potencjału kobiecości i męskości oraz w jaki sposób różnice mogą ubogacać związek. Laboratorium startuje z pełną mocą bo od... konferencji o. Adama Szustaka!

A więc oficjalnie: Zapraszamy na konferencję "Miłość, szmaragd i krokodyl, czyli o miłości na opak".

Widzimy się w poniedziałek 18.11 o godz. 20.20 na UW. Miejsce: Auditorium Maximum, Kampus Główny UW Krakowskie Przedmieście 26/28, Warszawa

Oczywiście wstęp wolny.

Jeśli macie jakieś pytania to pytajcie ([Ochrona antyspamowa adresów e-mail. Włącz javascript, aby zobaczyć adres]">[Ochrona antyspamowa adresów e-mail. Włącz javascript, aby zobaczyć adres]), a przede wszystkim prosimy rozpowszechnijcie to wydarzenie, gdzie tylko możecie. Zapraszamy również na pozostałe wydarzenia w ramach Laboratorium Miłości. Gośćmi będą m.in. Darek Malejonek, Mira Jankowska. Zaplanowany jest pokaz konferencji Marka Gungora "Przez śmiech do lepszego małżeństwa" - będzie zabawnie:-) Szczegóły możecie znaleźć na Facebooku, a na naszej stronie więcej informacji już niedługo!