Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (0)
| ASK Soli Deo
a_ty_jak_przygotujesz_sie_do_swiat01.jpg

A Ty jak przygotujesz się do Świąt?

Zamiast spędzać kolejne godziny w kolejkach supermarketów zapraszamy w ramach świątecznych przygotowań na dwie konferencje mające na celu pogłębienie naszej wiedzy na temat liturgii oraz Pisma Świętego.

„O co chodzi w Eucharystii” -  o. prof. Jacek Salij  (11.12)

„O co chodzi w Piśmie Świętym?” -  Dr Barbara Strzałkowska (18.12)

 

11.12.2013 o godzinie 19.00 o. prof. Jacek Salij – dominikanin, teolog i filozof, pisarz i publicysta, wygłosi konferencję na temat elementów i symboliki liturgii Mszy Świętej pt.” O co chodzi w Eucharystii”.  Spotkanie odbędzie się w auli A Audytorium Maximum na Kampusie Centralnym Uniwersytetu Warszawskiego.

Druga konferencja zaplanowana jest na 18.12.2013, także na godzinę 19.00 w tej samej auli. Dr Barbara Strzałkowska – teolog biblista, sekretarz Stowarzyszenia Biblistów Polskich w poprzedniej kadencji, przewodnik grup pielgrzymkowych po krajach biblijnych, opowie o sposobach czytania oraz interpretacji Pisma Świętego. Tytuł spotkania to „O co chodzi w Piśmie Świętym?”

Eucharystia i Pismo Święte to fundamenty naszej wiary. Nie zwlekaj, poznaj je dogłębnie by świadomie i w pełni z nich korzystać. Przyjdź na spotkania, zadawaj pytania naszym ekspertom.

Zapraszamy!

(mapkę jak trafić do Audytorium Maximum można znaleźć w zakładce o nas->inne->mapki)