Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (0)
| ASK Soli Deo
nie_daj_sie_oszukac01.jpg

Sekrety manipulacji zastosowane w mediach i polityce - warsztat

„Po owocach ich poznacie…”

Czy oglądając telewizje, czytając gazetę czy słuchając radia masz czasem wrażenie, że jesteś oszukiwany? Czy rozmawiając ze znajomym zastanawiasz się czy możesz tej osobie naprawdę zaufać? Poznaj ciemną stronę manipulacji, odkryj ją i naucz się przed nią bronić. Nie daj się już więcej zmanipulować i stań się mistrzem komunikacji!

 

Termin oraz miejsce szkolenia: 8 maja, godz. 18:00, UKSW bud. 21 sala 205

 

Na warsztaty są zapisy: Ewa Sztreker [Ochrona antyspamowa adresów e-mail. Włącz javascript, aby zobaczyć adres] ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA. 

 

Na dwugodzinnych warsztatach poznasz: – neurologiczne podstawy manipulowania ludzkim umysłem – 5 technik manipulacji wykorzystywanych przez telewizję i radio – przeanalizujemy wywiady z polskimi i zagranicznymi politykami przyłapanymi na kłamstwie i manipulacji – ćwiczenie, których uczą się politycy by lepiej kłamać – 3 najskuteczniejsze sposoby obrony przed manipulacją

Szkolenie poprowadzi:

Tomasz Sztreker - Prezes Polskiej Akademii Biznesu, członek Stołecznego Forum Przedsiębiorczości, autor wielu artykułów, trener - przeszkolił ponad 1000 firm, które zaoszczędziły wiele milionów złotych. Skończył Szkołę Główną Handlową i Akademię Teatralną w Warszawie. Jest organizatorem największej konferencji chrześcijańskiej dla biznesu – „Wiara w biznesie”.