Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (2)
| ASK Soli Deo
smm2014_01.jpg

Sympatia Miłość Małżeństwo 2014

W tym tygodniu rozpoczynamy kolejną edycję najstarszego cyklicznego projektu Soli Deo, czyli Sympatia Miłość Małżeństwo. Tegoroczną odsłonę prezentujemy pod hasłem "Zakochani Budowniczy", ponieważ chcemy przybliżyć wam chrześcijański sposób budowania i przeżywania związków.

 

Będziemy  gościć wspaniałych prelegentów (m.in. Michała Piekarę, o. Adama Szustaka OP), więc zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniach.

 

UWAGA! Z powodu dużego zainteresowania konferencją Savoir-vivre i ograniczeń wynikających z wielkości zarezerwowanej sali jesteśmy zmuszeni do przeprowadzenia zapisów na spotkanie z Panią Zofią Kosińską. Zgłoszenia wysyłajcie na adres email: [Ochrona antyspamowa adresów e-mail. Włącz javascript, aby zobaczyć adres]. Potwierdzeniem zapisu będzie informacja zwrotna. Nie czekajcie z zapisami do ostatniej chwili, bo mamy tylko 70 miejsc.

 


 

SPOTKANIE 1: Gdzie są moje plany? - czyli pomiędzy projektami a marzeniami - Katarzyna i Mariusz Marcinkowscy

KONFERENCJA SPECJALNIE DLA PAŃ

Zapraszamy wszystkie Panie na konferencję, podczas której spojrzymy na problem podejmowania decyzji w związkach.

Spróbujemy odpowiedzieć na następujące pytania: • Czy wybierać druga połówkę sercem czy rozumem? • Co powinno być dla nas najważniejsze przy wyborze mężczyzny swojego życia? • Kiedy decydować się na narzeczeństwo, małżeństwo? • Na co można pozwolić sobie i czemu przyglądać się w relacji w okresie „chodzenia ze sobą” a na co w okresie narzeczeństwa?

Naszymi gośćmi będą Katarzyna i Mariusz Marcinkowscy, małżonkowie, którzy wspólnie prowadzą konferencje i warsztaty na temat miłości oraz różnic płciowych, a także kursy przedmałżeńskie „Przepis na Miłość!”

Środa 14 maja, godz. 18:00, SGGW Bud. 23 Aula 1

 


 

SPOTKANIE 2**: Młotek czy kalkulator? – Budowniczy na kozetce, czyli tajemnice męskiej duszy - Michał Piekara**

Specjalnie dla Panów zaprosiliśmy Michała Piekarę, współzałożyciela Fundacji Rodzin „Pełna Chata", ojca 4 dzieci. Zaangażowanego w posługę zakochanym, narzeczonym i małżonkom. Założyciela i lidera Przymierza Wojowników.

Na naszej konferencji padną odpowiedzi na pytania frapujące męską duszę: Gdzie mamy szukać wewnętrznej siły, by móc kończyć to co zaczęliśmy i gdzie znaleźć natchnienie do budowania rzeczy większych niż nasze marzenia.

Środa 14 maja, godz. 18:00, SGGW Bud. 23 Aula 2

 


  SPOTKANIE 3: Savoir - Vivre inwestycji, czyli jak postawić fundamenty - Zofia Kosińska

Savoir-vivre inwestycji to pierwsza tego typu konferencja w naszym cyklicznym projekcie Sympatia Miłość Małżeństwo. Po raz pierwszy będziemy zgłębiać tajniki s z t u k i ż y c i a w relacjach damsko- męskich i nie tylko... :) 

Chcesz wiedzieć jak sprawić dobre wrażenie na swojej przyszłej dziewczynie/chłopaku lub przyszłych teściach? A może chcesz wiedzieć jak prawić i przyjmować komplementy?  Albo jak powinien wyglądać dobrze dobrany garnitur ślubny?

Zapraszamy Cię na spotkanie z panią Zofią Kosińską- ekspertem z zakresu savoir-vivre. 

Zofia Kosińska jest nauczycielem akademickim, prowadzącym wykłady i zajęcia praktyczne z zakresu savoir vivre'u na licznych wydziałach kilku uczelni warszawskich (UW, PW, WUM). Od lat prowadzi szkolenia, kursy i konsultacje z zakresu savoir vivre`u także w biznesie. Autorka fachowych tekstów do profesjonalnych poradników oraz wielu artykułów publikowanych przez okres kilku lat na portalu Onet.pl.

 

Czwartek 22 maja, godz. 17:00, SGH Bud. C, sala 2a

 

UWAGA! Z powodu dużego zainteresowania konferencją Savoir-vivre i ograniczeń wynikających z wielkości zarezerwowanej sali jesteśmy zmuszeni do przeprowadzenia zapisów na spotkanie z Panią Zofią Kosińską. Zgłoszenia wysyłajcie na adres email: [Ochrona antyspamowa adresów e-mail. Włącz javascript, aby zobaczyć adres]. Potwierdzeniem zapisu będzie informacja zwrotna. Nie czekajcie z zapisami do ostatniej chwili, bo mamy tylko 70 miejsc.

 


 

SPOTKANIE 4: Gdzie zbudować sypialnię? - czyli czym jest seks w relacji - o. Adam Szustak OP

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z niesamowitym kaznodzieją o. Adamem Szustakiem OP.

W tej konferencji zastanowimy się nad jednym z najbardziej nurtujących problemów dla młodych ludzi którzy pragną być razem. Gdzie w relacji umieścić miłość fizyczną? Czy jest ona potępiana przez Kościół? Czemu w Kościele marginalizuje się ten temat, wskazując tylko na zakazy? Czy skoro się kochamy, to nie możemy być ze sobą jak najbliżej? 

Jeśli chcecie usłyszeć co Kościół naprawdę mówi o naszej cielesności, nie pozostaje nam nic innego jak was zaprosić do udziału w tym wydarzeniu!

22 maja, czwartek, SGH, Bud. G Aula I

 


**

**Bal Sympatia Miłość Małżeństwo

Choć nazwa sugeruje co innego, jest to tradycyjna zabawa taneczna w klimacie ASK Soli Deo.

Gwarantujemy wspaniałą zabawę, potwierdzoną przez setki uczestników poprzednich edycji ! ;]

Zapisy na email [Ochrona antyspamowa adresów e-mail. Włącz javascript, aby zobaczyć adres]. Dla członków AKS Soli Deo wejście za 10 zł, natomiast dla sympatyków za 12zł.

ZAPRASZAMY!:)

 

 

Zapraszamy na naszego Facebooka - tam najświeższe informacje!

STRONA SMM NA FACEBOOKU