Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (0)
| ASK Soli Deo
Gdy_budza_sie_demony02.jpg

Gdy budzą się demony – wygraj bilety na film!

Opowieść o miłości i heroizmie w świecie zdominowanym przez zazdrość nienawiść i przemoc. To także przenikliwy dramat ukazujący siłę przebaczenia w zrywaniu łańcuchów z przeszłości. Akcja filmu to czy się podczas hiszpańskiej wojny domowej (1936 - 1939), a jednym z jej bohaterów jest św. Josemaria Escriva, założyciel OPUS DEI.

/Kliknij „czytaj więcej” aby dowiedzieć się jak zdobyć bilety na film./ 

W filmie ,,Gdy budzą się demony'' Rolanda Joffe, (reżysera m.in. ''Misji'' i ''Pól śmierci'') w rolach głównych występują: Charlie Cox, Wes Bentley, Olga Kurylenko,Dougray Scott.

{youtube}Vdl80kScnWI{/youtube}

 

Film miał pojawić się w polskich kinach w 2012r., jednak z niejasnych do dziś powodów jego premiera została wówczas odwołana. Wszelkie prawa do filmu na rynku polskim ma firma KONDRAT-MEDIA, której udało się zainteresować obrazem i niezwykłą tematyką prawie 100 kin w całej Polsce.

Więcej informacji: www.gdybudzasiedemony.pl

 


Mamy dla Was kilka podwójnych biletów na film. Rozlosujemy je wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na dwa pytania:

  1. Który z papieży kanonizował Josemaríe Escrivę?
  2. Podaj przynajmniej jeden tytuł książki św. Josemaríi.

Odpowiedzi można przesyłać na adres [Ochrona antyspamowa adresów e-mail. Włącz javascript, aby zobaczyć adres]. Prosimy też podać nazwę kina do którego preferujecie bilet - Kino Luna, Kino Praha, Kino Wisła.

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 30 czerwca, do godz. 20:00. Wyniki zostaną podane na naszej stronie internetowej oraz na FB jeszcze tego samego dnia ok godz. 21:00. Oczywiście skontaktujemy się także ze zwycięzcami:-)

 

POWODZENIA!

 

WYNIKI **TUTAJ**