Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (0)
| ASK Soli Deo
1procent.png

1% podatku na Soli Deo!

Zachęcamy do przekazania 1% podatku na Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo!

Ostatnie miesiące były w Soli Deo okresem wytężonej pracy. Zorganizowaliśmy nasze cykliczne projekty i rekolekcje na największych uczelniach w Warszawie, obóz zerowy dla nowych studentów, a na Uniwersytecie Warszawskim po raz pierwszy odbyło się Chrześcijańskie Forum Młodych. Naszymi gośćmi byli m. in. Dariusz Kowalski, Krzysztof Ziemiec, prof. Wanda Półtawska i Nikolas Nikas.

Był to również czas rozszerzania działalności Soli Deo na inne miasta w Polsce – Koło Terenowe w Poznaniu rozpoczęło rok 2016 imponującą konferencją naukową, a i później nie zwalniało tempa.

Ostatni rok był dla nas wyjątkowy także ze względu na Światowe Dni Młodzieży – wydarzenie bez precedensu w życiu każdego z nas, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć jako wolontariusze.

Jednak jak każdy potrzebujemy środków na naszą działalność. Nie mamy sponsorów, a jako organizacja pożytku publicznego utrzymujemy się przede wszystkich z 1% podatku.

Dlatego właśnie prosimy o wsparcie. Gwarantujemy, że odwdzięczymy się kolejnymi wartościowymi spotkaniami z wyjątkowymi gośćmi i dalej będziemy promować wyznawane przez Was wartości na naszych uczelniach.

Nasz nr KRS: 0000145611

Z góry dziękujemy – nie zmarnujemy ani złotówki.