Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (1)
| ASK Soli Deo
Warsztaty Zrozumieć Pacjenta na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym

Zrozumieć pacjenta - czyli o komunikacji w medycynie

Koło Terenowe Akademickiego Stowarzyszenia Katolickiego Soli Deo na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym ma zaszczyt zaprosić na spotkanie i warsztaty dotyczące relacji z pacjentem pt. "Zrozumieć pacjenta... Czyli o komunikacji w medycynie". Wydarzenie odbędzie się 24.02.2018 o godzinie 10:00 na Wydziale Farmaceutycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (ul. Banacha 1).

Celem warsztatów jest poszerzenie wiedzy studentów kierunków medycznych na temat kontaktu z pacjentem, aby w przyszłym życiu zawodowym mogli skuteczniej leczyć swoich podopiecznych.

Program:

  • 10:00 - 11:10 "Komunikacja w relacji lekarz - pielęgniarka - pacjent - rodzina pacjenta" (dr n. med. Paulina Hakim, sala Olszewskiego)
  • 11:10 - 11:30 Przerwa
  • 11:30 - 13:30 Warsztaty (jeden z trzech do wyboru):
    1. Pacjent w depresji - jak pomóc? (Fundacja Zobacz...JESTEM - Danuta Wieczorkiewicz, sala Krauzego) 2.Komunikacja z rodzicem dziecka chorego ( Agnieszka Kacprzak, sala seminaryjna III)
    2. Jak rozmawiać z pacjentem terminalnie chorym? (dr n. med. Paulina Hakim, sala Derbnik)

Zapisy

Uwaga! Na warsztaty obowiązują zapisy przez formularz: goo.gl/yqVxQ9

W razie pytań lub braku potwierdzenia zapisu w ciągu dwóch dni prosimy o kontakt na [Ochrona antyspamowa adresów e-mail. Włącz javascript, aby zobaczyć adres] Do zobaczenia!

FB: https://www.facebook.com/events/995452300609030/