Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (0)
| ASK Soli Deo
Jak dobrze wystartować

Jak dobrze wystartować

ASK Soli Deo serdecznie zaprasza na coroczny cykl Fundamenty Sukcesu, który odbywa się w Szkole Głównej Handlowej. Jednak w tym roku wyjątkowo nie zobaczymy się w murach uczelni, a spotkania przenosimy do wirtualnej rzeczywistości. Przed nami bardzo ciekawe, wartościowe i inspirujące konferencje, które będziecie mogli obejrzeć na naszym kanale na YouTube.

Druga z naszych konferencji pod tytułem „Jak dobrze wystartować? O sukcesie w biznesie i wartościach” odbędzie się 10 grudnia o godzinie 20:00. Naszym prelegentem będzie dr Sławomir Mentzen, który opowie o zakładaniu własnej działalności gospodarczej oraz radach z tym związanych, uwzględniając rolę wartości katolickich oraz relacji z innymi ludźmi. Będzie również możliwość zadawania pytań w sesji Q&A.

Nasz gość sam jest dobrze prosperującym przedsiębiorcą. Jest właścicielem Kancelarii Mentzen (zajmującej się m.in. doradztwem podatkowym) oraz od niedawna Browaru Mentzen. Poza tym jest prezesem Kongresu Polskiego Biznesu, ekonomistą, doktorem nauk ekonomicznych (zdobył także licencjat z fizyki teoretycznej) oraz politykiem Konfederacji (wiceprezes partii KORWiN).

UWAGA! Spotkanie odbędzie się ONLINE, na kanale ASK Soli Deo na YouTube.

LINK DO TRANSMISJI: https://youtu.be/rjQiD3cp1-w

Serdecznie zapraszamy!

Kiedy: 10 grudnia 2020 (czwartek), 20:00

Gdzie: kanał ASK Soli Deo na YouTube